Współpraca

WSPÓŁPRACA

Wszystkich zainteresowanych współpracą oraz dystrybucją naszych produktów zachęcamy do zapoznania się z naszą gamą produktów i bezpośredniego kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy partnerem i doradcą w zakresie produktów wykonanych z betonu architektonicznego. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień oraz atrakcyjne rabaty dystrybutorskie.

TC Investment to renomowany przedstawiciel materiałów z betonu architektonicznego. Nasze materiały wykorzystywane są do realizacji inwestycji w całej Polsce – zarówno osiedli mieszkaniowych, obiektów komercyjnych, użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych.

Zapytania prosimy kierować przez formularz kontaktowy, adres e-mail: sklep(at)tcinvestment.pl lub na numer telefonu 509-591-736

DONICE BETONOWE

Donice betonowe wykonane z betonu architektonicznego, to niezwykle trwałe – mrozoodporne elementy, które sprawdzą się doskonale zarówno w mieszkaniach, jak i na osiedlach, parkingach, tarasach czy też w ogrodach. Odpowiednia impregnacja pozwala nam na tworzenie w pełni funkcjonalnych donic. 

Realizujemy zamówienia zarówno dla firm i architektów, jak i dla klientów indywidualnych.

Donice betonowe wykonywane są ręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. 

Każda z donic jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą. Jeśli pragniesz się wyróżnić i kupić element o niebanalnym charakterze, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Elementy wykonane z betonu architektonicznego cieszą się niesłabnącą popularnością. Materiał wykorzystywany jest zarówno przez klientów indywidualnych, którzy marzą o stworzeniu niebanalnych wnętrz, jak i architektów, którzy szukają trwałych i funkcjonalnych, a zarazem estetycznych rozwiązań.

Donice betonowe produkowane są w 4 kolorach: szarym, antracytowym (standard) oraz białym i czarnym (dopłata 10%). Jednakże donice w kolorze czarnym są niedostępne do użytku zewnętrznego ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w takich warunkach.

DOSTĘPNE KOLORY

BIAŁY
SZARY
ANTRACYT
CZARNY

Donic montowanych na zewnątrz nie wykonujemy w kolorze czarnym.

DOSTĘPNE MODELE